♦️ تقدیر از پرسنل شاخص مدیریت شهری در حوزه عفاف و حجاب و اخلاق حرفه‌ای ♦️

مشترک خبرنامه شورا شوید

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر زاهدان؛ در آخرین روز از هفته گرامیداشت حجاب و عفاف از پرسنل شورای اسلامی شهر و شهرداری زاهدان شاخص در حوزه حجاب و عفاف تجلیل بعمل آمد.

🔸 در این مراسم رئیس کمیسیون امور بانوان شورای اسلامی شهر زاهدان گفت: با پیشنهاد مدیریت امور بانوان شهرداری برای اولین بار مجموعه مدیریت شهری در هفته عفاف و حجاب به نمایندگی از کلیه پرسنل حدود ۶۰ نفر از آقایان و بانوان شهرداری را مورد تقدیر قرار داد.

🔸 وی افزود: طبق معیار اعلام شده جمعی از مردان عفیف و با تقوا و زنان با حجاب شاغل در شورای شهر و شهرداری زاهدان انتخاب شدند و از آنها تقدیر شد.

🔸”مریم عسگری دهنو” بیان کرد: همه نیاز به امر به معروف و نهی از منکر داریم و باید در طول سال مروجین این حوزه که اخلاق حرفه‌ای در محل کار را نیز دارا هستند به عنوان شاخص انتخاب شوند.

🔸در ادامه این نشست دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بیان داشت:
کلیه مدیران موظف هستند حریم و امنیت روحی و روانی پرسنل را در محل کار تامین نمایند

🔸دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گفت:کلیه مدیران موظف هستند حریم و امنیت روحی و روانی پرسنل را در محل کار تامین نمایند.

🔸وی که در مراسم تقدیر از جمعی از بانوان و آقایان شهرداری زاهدان در مقوله عفاف و حجاب سخن می گفت؛ افزود: شهرداری پیشانی شهر است و اینکه مجموعه شورای شهر و شهرداری زاهدان علاوه بر تلاش در حوزه های مربوطه، به امر به معروف و نهی از منکر هم در بین آقایان و در بین بانوان توجه میکنند جای تقدیر دارد.