♦️ برگزاری اولین جشنواره شهروند جوان زاهدانی ♦️

♦️ رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر زاهدان خبر داد؛

مشترک خبرنامه شورا شوید

💢نشست کمیسیون ورزش و جوان شورای اسلامی شهر زاهدان با حضور رئیس شورا و اعضای کمیسیون با موضوع برنامه‌ریزی برگزاری اولین جشنواره شهروند جوان زاهدانی در تالار شورا برگزار شد.

🔺در این نشست دکتر عباس شیبک رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورا با اشاره به برگزاری نمونه‌هایی از این نوع جشنواره‌ها در سالهای ۱۳۸۷ با عنوان جشنواره حضرت علی اکبر از طریق سازمان ملی جوانان بیان داشت: این جشنواره‌ها به کشف و بروز استعدادهای پنهان جوانان جامعه می‌انجامد و زمینه حضور انان را در میادین کشوری و جهانی فراهم میکند.
🔺وی افزود:امیدواریم در این دوره از شورا با همکاری سایر دستگاههای مربوطه بتوانیم در راستای منویات مقام معظم رهبری و گام دوم انقلاب که جوان‌گرایی و بهادادن به نسل جوان است گام برداریم.
در ادامه این نشست دبیر کارگروه جشنواره توضیحاتی در خصوص طرح و اهداف برگزاری جشنواره ارائه کرد.
🔺دکتر سپاهی رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان با بیان اینکه برگزاری این جشنواره‌ها فرصتی است برای آشنایی با جوانان نخبه و بااستعداد که برای استان و شهر میتوانند تاثیرگزار باشند افزود: این جشنواره کار بزرگی هست و نیازمند همکاری همه اعضای شورا و خصوصا کمیسیونهای ورزش و جوانان، فرهنگی و اجتماعی و امور بانوان در برگزاری هرچه بهتر آن می‌باشد.
🔺رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان با اشاره به اینکه یکی از شاخصهای جوان تراز اسلامی حضور در تمامی عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و نظامی هست گفت: در هر کجا که انقلاب به جوان مومن و انقلابی نیاز داشته باشد در صحنه حاضر میشود و نقش بی‌بدیل جوانان در به ثمر نشستن نهضت انقلاب اسلامی و پیروزی انقلاب و مکتب اسلام برهمگان مبرهن است.
🔺وی در ادامه گفت: این جوانان فاکتورهای طلایی دارند که برای تعیین جوان نمونه این معیارها باید مدنظر قرار بگیرند از جمله؛ ایثار و از خودگذشتگی برای اسلام و انقلاب، جهادی بودن در عمل، مقابله با نظام سلطه با توجه به تمرکز روزافزون نظام سلطه به این خطه از مرز و بوم و هوشیاری همه جانبه که هر گونه غفلت در حال حاضر برای کشور و انقلاب خسارتهای زیادی را در پی خواهد داشت.
🔺دکتر سپاهی در پایان ابراز داشت: هدف از برگزاری جشنواره باید حضور همیشه در صحنه جوانان ما در تمامی عرصه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و… تبیین و برنامه‌ریزی شود.