پیام تبریک شورای اسلامی شهر زاهدان به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

مشترک خبرنامه شورا شوید

♦️اعضای شورای اسلامی شهر زاهدان در پیامی روز شهرداری ها و دهیاری ها را به تمامی فعالان عرصه شهری علی الخصوص شهردار زاهدان و کلیه پرسنل شهرداری که با تلاش شبانه روزی در خدمت شهروندان هستند، تبریک و تهنیت گفتند.

بسم الله الرحمن الرحیم

◀️شهرداری ها و دهیاری ها با اهمیت ترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی هستند که نقش اثرگذاری در رشد و توسعه سکونتگاه ها و فضاهای شهری و روستایی دارند.
◀️نامگذاری ۱۴ تیرماه به عنوان روز «شهرداری ها و دهیاری ها» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی از فعالیت های شبانه روزی و خالصانه خادمان مردم در عرصه های مختلف شهری، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم، پرداخته شود.
◀️به امید خداوند متعال، شهرداری با ارائه خدمات مختلف و گسترده به عموم شهروندان به ویژه حاشیه شهر، تلاش جهت برقراری عدالت در توسعه کالبدی شهر مینماید و در این راستا مشارکت های مردمی و هم افزایی نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف مدیریت شهری دارد.
◀️اینجانبان ضمن عرض خداقوت به فعالان این عرصه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به تمامی تلاشگران مدیریت شهری و روستایی تبریک و تهنیت عرض نموده و بر این باوریم، با بهره گیری از پتانسیل ها و مشارکت های اجتماعی میتوان شاهد شکوفایی و ارایه خدمات مطلوبتر این نهادهای مردمی و خدوم در سطح استان باشیم.
«شورای اسلامی شهر زاهدان»