پیام تسلیت شورای اسلامی شهر زاهدان به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

مشترک خبرنامه شورا شوید

🔘 *شورای اسلامی شهر زاهدان فرا رسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) و قیام خونین ۱۵ خرداد را به عموم ملت ایران، مردم زاهدان و خانواده معزز شهدا تسلیت گفتند.*
◾️امام خمینی(ره)، مرد تنهای صحنه‌های آتش و خون، پاکمردی از بیشه عدالت و آزادی، مردی بی مانند در جهان معاصر، که آزاد مردان عالم از شمیم نفس‌های گرمش، به زندگی سلام گفتند.
◾️ قیام تاریخی و خونین ۱۵ خرداد به برکات همان هدایت و روشنگری حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و نه تنها زمینه‌ساز سست شدن پایه‌های حکومت ستم شاهی را فراهم کرد، بلکه زمینه احیای تمدن بزرگ اسلام را در جهان هموار ساخت.
◾️قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ سرآغاز سقوط نظام شاهنشاهی و ٱفول سلطه استکبار جهانی در ایران است که در بهمن ۵۷ منجر به پیروزی انقلاب اسلامی ایران گردید.
🔳🔳🔳
🔘 *همچنین؛ مهندس عبدالجلیل شهنوازی؛ رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان، سالگرد رحلت امام خمینی(ره)، بنیانگذار انقلاب اسلامی و قیام ۱۵ خرداد را به همه پیروان راه حق و حقیقت، عللخصوص خانواده شهداء و مردم زاهدان تسلیت گفت.*
◾️همه ما این سخن حضرت امام خمینی( رحمت الله علیه) را یادمان نمی رود که در مورد قیام ۱۵ خرداد فرمودند: « من تا ابد ۱۵ خرداد را عزای عمومی اعلام می کنم »
◾️خرداد، یادآور نامی بزرگ در تاریخ معاصر جهان بشریت است. مردی که در ۱۵ خرداد ۴۲ نهضت اسلامی را بنیان نهاد و در بهمن ۵۷ با به ثمر نشستن آن، گل لبخند را در سرتاسر گیتی بر لبان محرومان و مستضعفان نشاند و نور امید را به قلب های افسرده آنان ارزانی کرد.
▪️اینجانب سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را به مردم شهید پرور و شریف زاهدان تسلیت و تعزیت عرض می کنم.
🔳🔳🔳

« شورای اسلامی شهر زاهدان »