نشست اعضای شورای اسلامی شهر زاهدان با مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان

مشترک خبرنامه شورا شوید

◀️کسب سهمیه ارزشمند المپیک۲۰۲۰ در رشته بوکس برای اولین بار توسط جوان غیرتمند سیستان و بلوچستانی( دانیال شه بخش) باعث شادی، امید و ایجاد انگیزه در میان دیگر جوانان استان شد.
🔸به گزارش روابط عمومی شورا؛ اعضای شورای اسلامی شهردرنشستی که با مدیرکل ورزش وجوانان در محل دفتررئیس شورای اسلامی شهرزاهدان داشتند ازدانیال شه بخش، ورزشکارجوان رشته بوکس که با کسب سهمیه ورودی به المپیک۲۰۲۰ افتخارآفرید، تقدیرکردند.
♦️ دراین دیدارکه باحضور، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان برگزار شد به ضرورت حمایت همه جانبه از ورزشکاران استان تاکید شد.
♦️مدیرکل ورزش و جوانان در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گزارشی جامعی از عملکرد و فعالیت‌های اداره کل ورزش و جوانان در سال ۹۸ در حوزه های توسعه ورزش قهرمانی، روستایی و همگانی، در حضور اعضای شورا ارائه کردند.
♦️ اعضای شورای اسلامی شهر ضمن تبریک کسب سهمیه ارزشمند و تاریخی المپیک، نکاتی را اظهار داشتند:
♦️ورزش موجب اعتماد به نفس، سرافرازی وسلامت روح وجسم جوانان و ورزشکاران این استان به دنبال خواهد داشت.
♦️همچنین در خصوص مسائلی از جمله برگزاری مسابقات مختلف همگانی، مسابقات محلات حاشیه شهر و پیگیری برخی از مشکلات بهسازی(آسفالت) مجموعه دهکده ورزشی المپیک و … بحث و تبادل نظر شد.
♦️گفتنی است در پایان این دیدار، اعضای شورای اسلامی شهر به پاس زحمات و تلاش‌های بوکسور جوان وشایسته استان با اهداء لوح تقدیر از وی تجلیل بعمل آمد.