بازدید رئیس و اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر زاهدان از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی سطح منطقه ۵ شهرداری

بازدید کمیسیون عمران از منطقه5
151
اشتراک در خبرنامه شورا

این بازدید، چهارمین بازدید از سلسله بازدیدهای هفتگی کمیسیون عمران و حمل و نقل شهری، از پنج منطقه شهری شهرداری زاهدان بود.

در این بازدید که از پروژه های در حال اجرا و پروژه های تکمیل شده سال ۹۸ در حوزه شهرداری منطقه ۵ صورت گرفته شد رئیس و اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر وضعیت، حجم و زمان اجرای پروژه ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

🖌 بازدیدهای میدانی اخیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شهری از پروژه های شهرداری روزهای دوشنبه هر هفته صورت میگیرد تا در جلسات هفتگی کمیسیون مورد بحث، بررسی، ارزیابی و تصمیم‌گیری مناسب قرار بگیرند.

اشتراک در خبرنامه شورا

این بازدید با همراهی مهندس عبدالغفور براهوئی معاون معماری و شهرسازی، مهندس جمشید میری معاون امور زیربنایی شهرداری زاهدان ، مهندس آسا ریگی مدیر منطقه پنج ، مهندس دادکریم بلوچ مدیر فنی و عمرانی معاونت زیربنایی و دیگر مدیران شهرداری زاهدان انجام شد.

پروژه های بلوار ۲۲ بهمن با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار ، جدول گذاری و احداث کانال هدایت آبهای سطحی خیابان ویلا با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار ، پروژه احداث بلوار ارتش به طول ۲ کیلومتر و عرض ۵۰ متر از تقاطع بهارستان تا بلوار جنتِ مهرشهر ، اجرای فاز سوم پارک شادیها و نیز پروژه روکش ۲۵۰ هزار متر مربع آسفالت معابر عمومی زیبا شهر با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های شاخصی بود که امروز مورد بازدید قرار گرفت.

مدیر منطقه پنج شهرداری زاهدان اعتبار پروژه های عمرانی این منطقه را در سال جاری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریال عنوان کرد.
در این بازدید مهندس بیجار ضمن بازدید از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی سطح منطقه گفت : تنوع ، حجم و گوناگونی پروژه های عمرانی ، این منطقه را به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل کرده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر زاهدان جلب رضایت شهروندان را سر لوحه فعالیتهای شورا و شهرداری زاهدان عنوان کرد و گفت: پروژه‌های در حال اجرای شهرداری خصوصا پروژه‌های این منطقه کمک بزرگی به توسعه و آبادانی شهر خواهد کرد.

رییس کمیسیون عمران شورای شهر زاهدان توجه همزمان به خواسته‌های شهروندان و استفاده از نظرات کارشناسان را در اجرای پروژه های مختلف شهری بسیار مهم دانست و افزود این امر باعث رضایت حداکثری مردم و کیفیت بیشتر پروژه های عمرانی سطح شهر خواهد شد.

بازدید کمیسیون عمران از منطقه5 بازدید کمیسیون عمران از منطقه5
بازدید کمیسیون عمران از منطقه5 بازدید کمیسیون عمران از منطقه5
بازدید کمیسیون عمران از منطقه5 بازدید کمیسیون عمران از منطقه5
بازدید کمیسیون عمران از منطقه5 بازدید کمیسیون عمران از منطقه5


نظرات بسته شده است.