دیدار اعضای شورای اسلامی شهر زاهدان با فرمانده محترم سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان

156
اشتراک در خبرنامه شورا

به منظور اشاعه اتحاد و همبستگی و گسترش همدلی با مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز یکشنبه اعضای شورای اسلامی شهر زاهدان دیداری صمیمانه با سردار گشتاسبی فرمانده محترم سپاه سلمان داشتند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر زاهدان؛ در این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان ضمن ابراز خرسندی از اتحاد و همدلی فی مابین اقشار مختلف و مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تا قبل از اقدام خصمانه و غیر منطقی اخیر آمریکا در مقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حس همدلی و همبستگی بسیار خوبی بین اقشار مختلف با نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران وجود داشت که بعد از این اقدام نابخردانه آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران نه تنها چیزی از این همدلی کم نشد بلکه شاهد افزایش اتحاد آحاد مردم در پشتیبانی آنان از مجموعه سپاه پاسداران بودیم.
مهندس شهنوازی بیان داشت: اگر چه سیل اخیر در کشور موجب ناراحتی های زیادی برای هموطنان ما شد اما این عامل باعث افزایش چشمگیر همکاری مردم با نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران شد و باعث گردید تا سیاستمداران آمریکا و سایر حامیان آنان بار دیگر در اجرای برنامه هایشان علیه ایران اسلامی شکست خورند.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد؛ با توجه به اینکه سپاه پاسداران از بطن مردم است ان شاءالله همچون گذشته با مردم و در کنار مردم و در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سربلند و پیروز خواهد بود.
در ادامه مهندس بهادرزهی نیز ضمن محکوم کردن اقدام ناشایست آمریکا در مقابل سپاه پاسداران گفت: نتیجه اقدام اخیر آمریکا دقیقاً به سود ایران تمام شد چرا که این حرکت ناشیانه آنها باعث محبوب تر شدن سپاه پاسداران در بین مردم و سایر کشورها شد.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر زاهدان افزود: حمایتها، پشتیبانیها و ابراز همدلی مردم ایران از مجموعه سپاه پاسداران که در نقاط مختلف صورت گرفت خود گواه بر حقانیت این نهاد مردمی و جان بر کف داشت و ما اعضای شورای اسلامی شهر زاهدان نیز همانند سایر اقشار همبستگی کامل خود را با سپاه پاسداران اعلام می داریم.
دکتر بحرپیما نیز در این نشست گفت:آمریکا با این کارش نقش موثری در تبلیغ حقانیت سپاه پاسداران ایفا کرد چرا که پس از این اقدام مردم ایران یکپارچه به حمایت از سپاه برخواستند و جایگاه سپاه بیش از پیش در ایران و جهان تثبیت شد.
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر زاهدان اظهار داشت: بایستی برای خدمت به خلق همواره در کنار هم باشیم و با حفظ وحدت و همدلی همچون گذشته در مقابل تمامی زورگویان جهان از حق و حقوق کشورمان دفاع کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.